Çukur Azer Kimdir? Kimin Adamı? Ne Zaman Ölecek? Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cumartesi, 4 Mayıs 2019, 12:39 | Genel | 0 Comment | Read 162 Times
by Cihan

Çukur dizisine önce Karakuzular sonra da Timsahlar geldi. İkisi de Koçovalılar’dan çok şey götürdü; ama kimse Koçovalıları yıkamadı. Şimdi de Koçovalılar yıkmak için gelen Yüzüklü Azer Kurtulmuş’u Koçovalılar’ın başına bela edecek.

Çukur Azer Kimdir?

Çukur dizisinde Azer oldukça tehlikeli bir adamdır. İstanbul’da ki tüm uyuşturucu trafiğini tek başına yöneten Azer tüm İstanbul’un korktuğu ve çekindiği bir adamdır. Azer ile kimse karşılaşmak bile istemez; zira onun ne kadar psikopat ve gözü kara olduğunu bilir. Azer’in kardeşi ise Vartolu Saadettin’nin pavyonunda yüzüklü tarafından öldürülür. Timsah Azer’in kardeşinin öldüğünü görünce Azer’in kendi başına bela olacağını düşünür ve oradan kaçar.

1989 Adana doğumlu olan Cihangir Ceylan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimlerini tamamlamıştır. İlk olarak Yusuf filminde oynayan Cihangir Ceylan daha sonra İstanbul’dan Adana’ya döner ve bir yönetmen arkadaşı ile Adana’nın arka sokaklarında yaşananları bir dizi yapmak ister ve sonunda bu hayallerinde çok başarılı olurlar. Cihangir Ceylan  beyfendi bir insan olsa da Adana sokaklarında büyüdüğü için Adanalıları iyi analiz etmiştir.

Sizde Yorum Yapın