Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler (Tam Kadro) Survivor 2019 Türkiye Yunanistan

Salı, 29 Ocak 2019, 22:17 | Genel | 0 Comment | Read 245 Times
by Cihan

Survivor 2019 için artık geri sayım başladı. Geçen sezon eski yarışmalara göre farklı bir konsepti bulunan ve zaman zaman bu nedenle eleştirilen Survivor’da yeni sezon heyecanı yavaş yavaş başlıyor. Bu sezonda da yine bir takım değişiklikler gerçekleşecek olan yarışma da yine All Star konsepti bulunacağı haberi geldi. Fakat geçen sozndaki gibi All Star karşısında Gönüllüler takımı kurularak geçen sezon güç dengesinde yapılan hatanın bu sezon tekrarlanmayacağı öğrenildi.

Survivor ile ilgili soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı bu sezon “olimpik” bir Survivor izleyeceğiz dedi. Bu sözler bu sezonki Survivor’da çok sayıda olimpiyat sporcusunun yer alacağı olarak yorumlandı. Survivor 2019’da olimpiyatlarda yer almış yüzücü ve atletlerin yer alması bekleniyor.

Survivor 2019 ile ilgili bir diğer açıklama da yarışmanın giderek artan zorluk derecesinin bu sene de devam edeceği ve yeni sezondaki Survivor’ın önceki sezonlardan daha zor olacağı. Acun Ilıcalı bu konuyu esprili bir dille açıkladı ve Survivor 2019’a katılacak yarışmacıların Allah Yardımcısı olsun dedi. Geçen sezon beklentilerin altında kalan ve hiç olmadığı kadar eleştirilen program için Acun ve ekibi aylar öncesinden oldukça sıkı bir hazırlık çalışmasına başladı.

Survivor 2019 Kadrosunda Yer Alacak Yarışmacılar

Hakan Kanık

 Survivor’da, Master Chef Türkiye yarışmasında fenomen olan bir iki ismin yer alacağını daha önce bildirmiştik. Bu yarışmada öne çıkan isim şu anda Hakan Kanık. Acun Ilıcalı 9 Ocak akşamı yaptığı açıklamada Hakan Kanık’ın Survivor 2019 kadrosunda yer alacağını açıkladı. Böylece Hakan Kanık yarışması kesinleşen ilk isim oldu. 

20 yaşındaki yarışmacı İstanbul’da yaşamaktadır. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Vücut geliştirme sporu ile de ilgilenmiştir. Halen Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Heykel Bölümü Öğrencisidir.  

Bora Edin

Geçen sezon aday kadroda yer alan fakat maalesef 8 aylık bebeğini kaybetmesi üzerine yarışmaya katılamayan Bora Edin bu sene kadroda yer alacak. Crossfit eğitmeni olan yarışmacı 1985 doğumlu. İstanbul doğumlu olan Bora Edin çok yönlü bir sporcu ve bir dönem profesyonel futbol da oynadı. 

Ecem Onaran

1989 doğumlu yarışmacı spor eğitmenliği yapıyor. İzmir’de yaşayan Ecem Onaran sprora çok küçük yaşlarda başlamış. Fenerbahçe takımında split sporunda yarıştı. Survivor kadrosuna katıldığı halde iddialı isimler arasında yer alacağını belirtiyor. ,

Atakan Işıktutan

1994 Rİze doğumludur. Crossfit atlet olan Atakan aynı zamanda yüzme sporu ile de uğraşmaktadır. Çok yönlü bir sporcu olan yarışmacı basketbol da oynamıştır. Ayrıca Kürek Şampiyonasında Türkiye ikinciliği bulunmaktadır. Survivor’ın görünenden çok daha zor bir yarışma olduğunu belirtmiştir.

Seda Ocak

1984 doğumlu yarışmacı evli ve iki çocuk annesi. 2018 Survivor Sema’nın yakın arkadaşı. Eski milli atlet olan Seda Ocak şu anda atletizm antrenörlüğü yapıyor. Uzun yıllar 100m engelli branşında yarışan yarışmacı aynı zamanda Anaokulu öğretmenliği mezunu. Altı aydır Survivor için antrenman yapıyor.

Sude Burcu

Yusuf Karakaya

Hikmet Tuğsuz

Kader Karakaya

Melisa Emirbayer

Büşra Yalçın

Okay Köksal

Etiketler: , , , , , , , ,

Sizde Yorum Yapın