Yemin Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Salı, 29 Ocak 2019, 22:13 | Genel | 0 Comment | Read 206 Times
by Cihan

Karamel Yapım’ın uzun süredir konuşulan yeni günlük dizisinin ismi belli oldu. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ismi “Yemin” oldu. Dizinin oyuncu kadrosu nu da çok yakında sizlere aktaracağız. Kadro henüz netleşmese de sizlere bir kaç ip ucu aktaralım.

Yemin Dizisi Özeti Konusu ve Fragmanı

Kanal 7 bilindiği gibi günlük dizilerde şu anda lider durumda. Elif dizisi tam 5 sezondur Kanal 7 ekranlarında ve günlük Hint dizileri de büyük başarılar elde ediyor. Dİğer günlük dizilerde olduğu gibi Yemin dizisinin de özetlerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yeni günlük dizinin Karamel Yapım’ın uzun soluklu günlük dizilerinden olması bekleniyor. Dİzinin diğer özel kanllarda yayınlanması bekleniyordu fakat sürpriz bir şekilde Kanal 7 de yayonlanacağı açıklandı . Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edceğiz. Dizinin yayın saati de henüz netleşmiş değil.

Yemin Dizisi Oyuncuları

Elimize ulaşan ve resmi olmayan tüyolara göre Yemin dizisinde Adını Sen Koy dizisindeki oyunculardan bazıları yer alacak. Bu oyunculardan biride söylentilere göre Erkan Meriç olacak. Dizide Adını Sen Koy’dan başka kim yer alacak ve merak edilen diğer soruların cevapları da çok yakında sitemizde olacak.

Dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yer alacak ve hafta sonları yayınlanmayacak. Dizinin yeni fragmanları ve yeni bilgileri elimize ulaştıkça bu sayfadan güncelleyerek sizlere aktaracağız. Ayrıca oyuncu kadrosu netleştiğinde de tüm oyuncu bilgileri detaylı olarak sitemizde yer alacak. Dizinin çekim mekanları ve dizide yer alan müzikleri de sizlere en hızlı şekilde aktarmaya çalışacağız.

Sizde Yorum Yapın